BCM Begin Capital Markets CY Ltd

BCM-begin-capital-markets logo

BCM Begin Capital Markets CY Ltd. je plně licencovaná a regulovaná společnost Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC), číslo licence CIF 274/15, poskytující komplexní obchodní služby po celém světě.

Svým klientům poskytuje skvělé obchodní příležitosti k obchodování na Forexu a bezpočet CFD. Začátečníci mezi investory ocení příjemné a komplexní obchodní prostředí platformy MetaTrader5, která zahrnuje také vysoce rozvinuté a interaktivní obchodní nástroje pro profesionály s dlouholetými zkušenostmi.

BCM Begin Capital Markets - webová stránka
Webové stránky BCM

BCM Begin Capital Markets – Ochrana

Prioritou Begin Capital Markets  (BCM) je bezpečnost fondů a aktiv jejích klientů. Proto se řídí nejlepšími postupy a předpisy a dodržuje nejvyšší úroveň zabezpečení, aby zajistila ochranu a oddělení majetku klientů, v souladu s požadavky MiFID II, zákon 125 (I) z roku 2018 o ochraně fyzických osob pokud jde o zpracování osobních údajů a volný pohyb těchto údajů. Všechna nařízení jsou vydána regulačním orgánem, Kyperskou komisí pro cenné papíry (CySEC) a Evropskou unií, jakož i ESMA.

ESMA logo
Logo ESMA

BCM Begin Capital Markets – Regulace

Pokud jde o regulaci, tak BCM Begin Capital Markets CY Ltd. je společnost plně licencovaná a regulovaná Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzu (CySEC). Dokonce uvádí na svém webu číslo licence u kyperské investiční společnosti: (CIF) 274/15. Společnost poskytuje komplexní obchodní služby po celém světě.

CySEC logo
Logo Kyperské komise pro cenné papíry a burzu CySEC

Ochrana proti zápornému zůstatku klientů

Společnost dle informací na svém webu zajišťuje, aby maximální ztráta klienta na účtu nikdy nepřekročila disponibilní prostředky na konkrétním účtu. Klientovy zůstatky tudíž nikdy nejsou záporné, a proto nikdy neztratí více, než investoval, a to i v případě silných výkyvů.

BCM-begin-capital-markets ochrana
Informace z webu

Kontakt na společnost BCM Begin Capital Markets

Telefonní číslo

+357 25 030 565

E-mail

info@begincapitalmarkets.com

Webové stránky

https://begincapitalmarkets.com/

Adresa

BCM BEGIN CAPITAL MARKETS CY LTD.

2, Filiou Zannetou,

Ground Floor, Office 1,

3021 Limassol,

Cyprus

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *