Veřejný prodej tokenu BTMT byl zahájen

1. listopadu 2023 – Kryptoburza BITmarkets dnes oznámila začátek veřejného prodeje svého nativního tokenu BTMT.

1. listopadu 2023 – Kryptoburza BITmarkets dnes oznámila začátek veřejného prodeje svého nativního tokenu BTMT. Celková zásoba BTMT činí 300 milionů tokenů, přičemž alokace do veřejného prodeje představuje 60 milionů tokenů (20 %). Počáteční cena byla stanovena na 1 BTMT = 0,166 MATIC, přičemž cena tokenu se bude v průběhu veřejného prodeje lineárně zvyšovat až do výše 1 BTMT = 0,200 MATIC.

„Díky zabudovanému deflačnímu mechanismu se konečná nabídka tokenů sníží na 200 milionů. Tento proces pálení zásoby způsobí, že cena bude stále atraktivnější. Od předprodeje hodnota tokenu poroste až do samotného listingu, který očekáváme příští rok,“ řekl Peter Sumer, CEO BITmarkets, a dodal: „Většinu získaných prostředků z prodeje tokenů plánujeme použít na další růst, optimalizaci platformy, marketing a akvizice.“

BITmarkets Token (BTMT) je nativní burzovní token, který nabízí držitelům výhody při obchodování s kryptoměnami, včetně výrazně levnějších poplatků, a exkluzivní podporu a poradenství specializovaného týmu odborníků. Kromě toho, vlastnictví tokenu znamená podporu ESG projektů (projekty společenské odpovědnosti a udržitelnosti) a možnost držitele podílet se na jejich výběru.

BITmarkets je kryptoměnová burza, která nabízí podporu v 15 jazycích 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Obchodníci se mohou zapojit do spotového obchodování s více než 150 kryptoměnami a také obchodovat s futures kontrakty. Další informace najdete na stránkách bitmarkets.com

Kontakty:

support@bitmarkets.com

marketing@bitmarkets.com

Služby spotového obchodování BITmarkets vám poskytuje společnost UAB BITmarkets, která je autorizovaným provozovatelem směnárny virtuálních měn a depozitní peněženky s virtuálními měnami v Litvě, působí na základě licence č.: 306062346, je pod dohledem Služby pro vyšetřování finanční kriminality a vystupuje pod ochrannou známkou BITmarkets.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *