Recenze BITmarkets.com – Budoucnost v obchodování krypta

BITmarkets web

BITmarkets poskytuje investorům snadno použitelný obchodovací software, který je založen na webu. Nabízejí obchodování CFD na různých kryptoměnách, jako jsou: Ripple, Bitcoin, Litecoin, Dash, Ethereum, NXT, ZEC a STR. Minimální požadavek na vklad je 250 $ pro nejmenší účet. BITmarkets (fungující na BITmarkets.com) by se neměl zaměňovat s BitMarket, BITmarkets je CFD Kryptoburza.

Trhy, trh s kryptoměnami, BITmarkets trhy, BITmarkets recenze

Produkty

Všichni, kdo si zaregistrují účet, mají stejnou úroveň přístupu, takže nepoužívají různé úrovně účtů. Počet coinů nabízených na BITmarkets je působivý, dokonce zaskočil i profesionály. Přednost mají ty velké, jako jsou – BTC, ETH, XRP, LTC, DASH, NEO a tak dále. Obchodování probíhá vůči USD a EUR. Nabízejí také program doporučení. Pěkně to vysvětlují na hlavní stránce svého webu, kde tvrdí: „S programem doporučení BITmarkets si můžete užívat neomezené úrovně provizí. BITmarkets vám nabízí možnost získat provizi nejen tím, že do BITmarkets pozvete své přátele, ale také prostřednictvím přátel vašich přátel a přátel jejich přátel.“

o futures kontraktech, futures 2.0, BITmarkets recenze

Revoluce ve spot trading

Společnost BITmarkets přináší revoluci v obchodování s kryptoměnami zavedením nulových poplatků za spot trading pro více než 100 kryptoměn. Tento bezprecedentní krok zvyšuje přístupnost a činí obchodování s kryptoměnami nákladově efektivní a bezproblémové.  BITmarkets vychází vstříc různorodým investorům, což z něj činí atraktivní a dostupnou volbu pro obchodníky po celém světě. Připojte se ke komunitě pro obchodování spot trading bez poplatků a zažijte budoucnost kryptoměnových burz.

Srovnání nabídky BITmarkets s konkurencí

DeGiroXTBeToroBitMarkets
AkcieAnoAnoAno
ETFAnoAnoAno
DluhopisyAno
Futures a opceAno
KryptoměnyAnoAno
CFDAnoAno
[Recenze][Recenze][Recenze][Recenze]

Srovnání s konkurencí

Nařízení

Při kryptografických transakcích je důležité používat důsledné bezpečnostní postupy, včetně jedinečného hesla a vícefaktorového ověřování, ideálně pomocí autentizační aplikace třetí strany. Kryptoměnové burzy zkrátka zatím nejsou regulovány. BITmarkets není výjimkou. V zápatí jejich webových stránek najdete právní dokumenty, jako jsou obchodní podmínky, zásady ochrany osobních údajů, soubory cookie a tak dále.

Demo účet

Používání demo účtu znamená, že se nemusíte obávat ztráty peněz, můžete se učit a získávat dovednosti, než začnete obchodovat naostro. Je to skvělý vzdělávací nástroj pro začátečníky. Jinými slovy, demo účty jsou neocenitelným nástrojem pro nové obchodníky.

Nenašel jsem žádné informace o tom, že by byl nabízen demo účet.

Poplatky

Poplatky makléře se mohou lišit a měnit, mohou se objevit další poplatky, které nejsou uvedeny v této recenzi. Poplatky za obchodování má BITmarkets proti své konkurenci jako například Kraken nižší. Spustilo také nový systém slev, který odměňuje ty, jenž obchodují ve větších objemech. Čím větší objem, tím menší poplatky. Jedinou nevýhodou jsou o něco dražší výběry.

BITmarkets – proces registrace

Registrovat nebo přihlásit se můžete v pravém horním rohu jejich webu. Objeví se krátký online formulář, který je třeba vyplnit. Vyplnění trvalo méně než minutu. Požadují pouze e-mail, uživatelské jméno a heslo.

vytvoření účtu, uživatelský účet BITmarkets poplatky

Jakmile vyplníte tento formulář a zaregistrujete se, dostanete se zpět na jejich hlavní stránku, což je trochu matoucí, protože přemýšlíte, co dál, zvláště pokud jste nováček jako já. Intuitivně jsem šel do svého e-mailu a našel jsem od nich dva e-maily. První e-mail byl ověřovací a druhý byl upozornění na přihlášení.

Platforma

Obchodování probíhá s webovou platformou, která se zdá být poměrně složitá. Mně to připadá jako rozhraní binárních opcí.

platforma, obchodovací platforma, platforma BITmarkets
platforma, obchodovací platforma, platforma BITmarkets

Webové stránky BITmarkets

Co se jazykové podpory stránek týče, kryptoburze není co vytknout. Mezi její konkurenční výhody rozhodně patří 28 různých jazykových mutací, mezi nimiž nechybí ani čeština či slovenština. Překlad sice není dokonalý, některé výrazy působí (minimálně v češtině) lehce krkolomně, svůj účel ale splní a web tak můžete používat i bez znalosti cizích řečí.

Ohledně designu byl můj dojem z barev byl trochu matoucí. Kvůli tmavě žluté a šedé barvě jsem si nebyl jistý, jestli jsem na správné stránce. Nevím proč, ale nepůsobilo to úplně jako burza, ale jako obchod s potravinami. Když budete posouvat stránkou níže, dozvíte se o hlavních funkcích BITmarkets. Pěkné a jednoduché. Hlavní nabídka v horní části má dvě možnosti. Nákup a prodej. V horní části se také můžete zaregistrovat nebo přihlásit. Při posouvání stránky dolů můžete jednoduše cokoli převést a podívat se na informace o jejich programu doporučení a mobilní aplikaci. To je v podstatě vše. Právní náležitosti a kontakty jsou v zápatí stránky. Pokud je potřebujete kontaktovat, mají tam několik e-mailů, ale žádné telefonní číslo ani chatovacího bota.

centrum podpory, BITmarkets podpora, kontakty, BITmarkets zkušenosti

Chybí mi také blog, případně více informací pro začátečníky. Videa s návody nebo články, jak začít, novinky nebo jiné informace.

Sociální média

Mají několik účtů:

– Twitter

– Instagram

-Facebook

– LinkedIn

– Reddit

-Tik-tok

Facebook je aktivní. Poslední příspěvek byl zveřejněn méně než před týdnem. Minimálně o level výše se ovšem nachází instagram společnosti. Tam jsou aktivní velmi a jejich reels a příspěvky opravdu splňují tu nejvyšší kvalitu. LinkedIn je propojen se účty vedení, je to velmi transparentní a jednoduše nastavené. Společnost má účet i na Tik-Toku, což signalizuje jediné – a to že se společnost snaží jít s dobou a potvrzují pravidlo, že kdo není na Tiktoku, jako by nebyl.

Facebook BITmarkets, facebookový profil

BITmarkets – výhody a nevýhody

Výhody:

– 150+ kryptoměn

– Pokryté všechny platební metody

– Webové stránky jsou jednoduché

– Rychlá registrace

– Nízké poplatky při obchodování

Nevýhody:

– Vyšší poplatky při výběru

Jak vidíte, tato burza má mnohem více výhod než nevýhod. V naší recenzi jsme se snažili být co nejobjektivnější a spravedlivě zhodnotit BITmarkets. Této kryptoburze lze podle nás důvěřovat a připojit se k řadě jejích členů tím, že si u ni založíte účet.

Naše hodnocení

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *