Invest Gate Ltd

Brokeři bez licence: Invest Gate Ltd.

Svět investování a obchodování na finančních trzích láká mnoho lidí. S rostoucím trendem online platforem a obchodování v posledních letech se ovšem množí i podvodné praktiky. Proto je nezbytné zvolit si důvěryhodného a licencovaného brokera, abyste ochránili své finance a zajistili Vaší investici do obchodování bezpečí. Tento článek se zaměřuje na společnost Invest Gate Ltd se sídlem na First Floor Winston House, 349 Regents Park Road, London, United Kingdom, N3 1DH.

O společnosti:

Společnost Invest Gate Ltd nabízí obchodování s akciemi, měnami i komoditami. Při vyšších počátečních vkladech Vám zpřístupní i investování i do krypta. V nabídce jsou také tři různé tarify lišící se počátečním vkladem a od toho odvíjející se prémiové služby.

Společnost je možné kontaktovat na jejich support na mailu nebo zajít přímo na adresu 17 Av. des Spélugues v Monaku. Vše vypadá na první pohled nevinně a bezpečně, ale opak je pravdou. 

Neexistence licence:

Tato společnost se ani nesnaží prezentovat nějakou licencí. Na jejich webu nic o jakékoliv regulaci nedohledáte. Dále nejen, že nemá žádnou regulaci, ale dokonce je ČNB označena jako “podezřelá”. Nemá žádné povolení k poskytování investičních služeb, ani nedisponuje žádným jiným povolením k činnosti na finančním trhu v České republice. Případná investice není ze zákona pojištěna ani jinak chráněna. 

Doporučení na závěr:

Před výběrem brokera, do kterého chcete investovat, si rozhodně musíme říct, že Invest Gate Ltd není správná ani bezpečná volba. Podvodníka je poznat snadno podle míry transparentnosti na jejich webu. Vybírejte tedy makléře takového, který má regulace a chrání Vás a Vaše peníze.

Dobrou i bezpečnou volbou je například Ozios, který je autorizovaný a poskytuje širokou škálu nabídek k investici.

Pokud by Vás zajímaly bližší informace o zákonech ohledně investování, doporučujeme si pročíst tento odkaz: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2013-240