Portál Trader Magazine vyhlašuje soutěž o nejlepšího online brokera pro rok 2024

online broker

30. ledna 2024: V reakci na neustálý růst odvětví online obchodování se časopis Trader Magazine vyhlašuje soutěž o nejlepšího online brokera pro rok 2024. O vítězi rozhodují sami obchodníci, kteří vybírají svého oblíbeného brokera.

Na začátku února 2024 vyhlašuje časopis Trader Magazine soutěž, která si klade za cíl najít a ocenit nejlepšího brokera pro online obchodování. Deset nominovaných brokerů bylo vybráno díky svým úspěchům během bohaté historie časopisu Trader Magazine. soutěží, v nichž obchodníci hlasovali o svých šampionech.

Orientace v množství brokerů a platforem může být náročným úkolem, zvláště když když se předpokládá, že obchodovaný objem poroste vysokým tempem. Podle portálu Statista, Statistika činí předpokládaný roční růst (CAGR) na trhu online obchodování 6,4 % až do roku 2026, přičemž pro rok 2024 se odhaduje objem ve výši 11,56 USD*. V oblasti obchodování s akciemi a investicemi aplikací je prognóza CAGR do roku 2032 dokonce 19 %, uvádí se v článku. Invezz.com, takže 24,1 miliardy dolarů trhu v roce 2022 dosáhne 126 miliard dolarů do roku 2032**.

Staňte se součástí úžasné éry revoluční transformace finančního světa a zúčastněte se soutěže „Nejlepší online broker časopisu Trader 2024„.

Kontakt: info@trader-magazine.com

Časopis Trader

Za pět let své existence se trader-magazine.com stal vlivným mezinárodním portálem pro finanční vzdělávání se zaměřením na investice a krypto trhy. V současné době vychází v šesti jazykových verzích a poskytuje denně aktualizované zprávy, recenze, varování a vzdělávací materiály. články důležité pro investory po celém světě.

Zřeknutí se odpovědnosti

Informace na webu trader-magazine.com neslouží jako investiční nebo obchodní doporučení. Provozovatel serveru, společnost Almina Corp a.s., není registrovaným brokerem, investičním poradcem ani zprostředkovatelem. Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými na těchto stránkách představují vysoké riziko a mohou vést ke ztrátě všech vašich finančních prostředků. Při obchodování s finančními nástroji, mimo jiné s akciemi, kryptoměnami a dalšími deriváty, jako jsou CFD, zvažte, zda rozumíte jejich mechanismům, a buďte vědomi vysokého rizika ztráty svých finančních prostředků.

* https://www.statista.com/statistics/1260026/forecast-global-online-trading-platform-market/

** https://invezz.com/research/online-trading-statistics/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *